deutschdeutsch

Репродуктивне здоров’я та планування сім’ї

Головна - Проектні пропозиції - Репродуктивне здоров’я та планування сім’ї

ЗАВДАННЯ ПРОЕКТУ

- зміцнення інституту сім’ї в суспільстві через навчання молоді та молодих сімейних пар засад безпечної та відповідальної статевої поведінки, розвитку навиків нормальних сімейних стосунків для побудови щасливої міцної родини;
- розробка моделей та стилів поведінки у сімейних стосунках для молоді сільської місцевості, та молоді, що виховувалась в умовах неблагополучних сімей, для яких необхідне створення нормальної сім’ї.

ЗАХОДИ ДЛЯ РЕАЛІЗАЦІЇ ЗАВДАНЬ

1. Інформаційно-просвітницькі заняття «Репродуктивне здоров’я та планування сім’ї» для молоді та молодих сімейних пар. 
З метою просвіти в темі актуальності збереження репродуктивного здоров’я, ризиків для здоров’я при небезпечній статевій поведінці, набуття навиків безпечної поведінки та розвиток відповідального ставлення до власного репродуктивного здоров’я.

2. Навчально-практичні тренінги «Школа батьків» - підготовка та роз друк інформаційно-просвітницьких матеріалів щодо зміцнення інституту сім’ї в суспільстві, розкриття поняття «усвідомлене батьківство» та основних засад відповідальної поведінки з огляду на збереження власного репродуктивного здоров’я.

3. Семінари для молодих сімейних пар, молоді з кризових та неблагополучних сімей «Школа батьків»
з метою розробки та розвитку у кожного учасника (учасниці) моделі успішної української сім’ї, набуття навиків нормальних сімейних стосунків, розкриття поняття «відповідальне батьківство».

РЕЗУЛЬТАТИ ПРОЕКТУ
Питання збереження репродуктивного здоров’я та створення міцної сім’ї, на жаль, мало піднімається серед молоді з неблагополучних сімей та сімей в кризі. 
  Побудова для кожного учасника програми своєї моделі успішної щасливої української родини дасть можливість визначити основні напрями збереження здоров’я, в тому числі репродуктивного, надасть можливість набути навики відповідального ставлення до свого здоров’я та життя, а також свого партнера, навчитися на засадах нормальних сімейних стосунків та власного виховання побудувати міцну здорову сім’ю молодим сімейним парам та молоді, що виховувалися в кризових сім’ях та не мають гідного прикладу для нормальних сімейних стосунків щасливої здорової української сім’ї.

 

 

03.12.2023