deutschdeutsch

Запрошуємо до участі в проекті «Самодопомога»

Головна - Проектні пропозиції - Запрошуємо до участі в проекті «Самодопомога»

самодопомога

Пункт 1. Благодійна організація Європейського Союзу здійснює пожертву Благодійній організації України у вигляді грошей і/або обладнання в рамках попередньо обговореного проекту створення підприємства, що в подальшому буде фінансувати гуманітарні програми благодійного фонду, що знаходиться в Україні. Допомагає у підготовці працівників для підприємства.

Пункт 2. Благодійна організація України звітується перед Благодійною організацією ЄС за виконану роботу і спільно з Благодійною організацією України здійснює контроль за роботою створеного підприємства.

Пункт 3. Благодійна організація України створює підприємство і забезпечує на початковому етапі обладнанням і грошима, організовує підготовку персоналу спільно з Благодійною організацією ЄС для початку роботи в рамках обговореного проекту і в межах наданого фінансування.

Пункти 4-5. Отримані кошти від діяльності підприємства поступають на рахунок Благодійної організації України і використовуються в рамках статутних завдань:

Пункти 6-9. 
- створення нових підприємств;
- забезпечення діяльності Благодійної організації України (не більше 20% від отриманих коштів);
- лікувальні, оздоровчі, навчальні програми обговорені і погоджені між Благодійною організацією України і Благодійною організацією ЄС в рамках статутних завдань. 

МЕТА ПРОЕКТУ

- створення робочих місць для соціально-незахищених верств населення;
- організація допомоги потребуючим;
- допомога в лікуванні хворих;
- оздоровлення і реабілітація;
- оздоровлення і реабілітація. 

 

03.12.2023